Przejdź do treści

Płatności

Kurs prawa jazdy kat B

Cena kursu zawiera:

Cena 1950 zł

Płatność ratalna

Dla tych z Państwa, którzy wybierają płatności w ratach przygotowaliśmy elastyczny program spłaty:

Płatność 0%

Jazdy doszkalające dla kursantów

Dla uczestników kursu Szkoły Jazdy Warmiłło oferujemy dodatkowe jazdy w korzystnej cenie:

Cena 60 zł

Jazdy doszkalające

Prowadzimy szkolenia praktyczno-teoretyczne. Dla osób, które wykupią 10 lub więcej godzin istnieje możliwość negocjacji ceny. Również dla uczestników kursu Szkoły Jazdy Warmiłło oferujemy dodatkowe jazdy w korzystnej cenie:

Cena 60 zł

Kurs przez internet

Osoby które nie mogą uczestniczyć w wykładach, np. ze względu na godziny nauki lub pracy albo miejsce zamieszkania zachęcamy do korzystania ze szkolenia w formie elektronicznej. Decydując się na tą opcję potrzebny jest komputer z dostępem do internetu. Dostęp jest całodobowy. Nie ma znaczenia gdzie się Państwo znajdujecie. Kurs internetowy to bardzo wygodna forma wykładów z której można korzystać w dogodnej dla Państwa chwili:

Dostęp 50 zł

Promocja 50+

Każdy uczestnik kursu kto poleci nas innym otrzyma 1 godzinę dodatkowo jazdy o wartości 50 zł. Za każdą poleconą osobę otrzymujecie Państwo kolejną dodatkową godzinę. Osoby, które zostały polecone przez Państwo i zapiszą się na kurs w Szkole Jazdy Warmiłło także otrzymają w prezencie 1 godzinę jazdy.

Dodatkowe godziny możecie Państwo wykorzystać jako jazda przed egzaminem albo odliczyć od ceny kursu. Jeżeli nie wykorzystacie Państwo dodatkowych godzin otrzymacie od nas kupon z pozostałą ilością godzin do wykorzystania w naszym ośrodku szkolenia kierowców. Może to być wspaniały prezent dla rodziny bądź przyjaciół.

Rabat 1h (50zł)

Sposób wpłaty oraz numer konta

Płatności można dokonywać przelewem na konto: 07 1320 1537 1888 2467 3000 0001 w biurze lub na wykładach. W płatności przelewem prosimy o podanie imienia i nazwiska uczestnika kursu a jeżeli opłata jest ratalna to również numer raty.